به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


کشور و جامعه ای دارای رحمت اسلامی و نبوی

چگونه کشور و جامعه ای دارای رحمت اسلامی و نبوی داشته باشیم؟

این سوال پاسخ های بسیاری دارد . اولین جوابی که می توان داد . این است که پاکسازی جامعه از هرگونه تفرقه افکنی و افزایش توان دفاعی هم از نظر فزیکی و مادی و هم از نظر معنوی .پاکسازی مغز و تفکر منافقانه ومواردی از همین قبیل. کشور ایران دارای قوم و اقوام های زیادی است. دارای ادایانی مانند اسلام ، مسیحیت و زرتشت و ...است . دارای مذاهبی مانند شیعه و سنی و ... است ایران یک کشور چند قومیتی است که همه مردم ان باهم برابر و برادر اند.  

با ایمان و یقین کامل می توان گفت در منطقه خاورمیانه ایران با اقتدار بر خشونت های منطقه غلبه کرده و تمام مرز های خود را از وجود هرگونه گروهک های تروریستی و تکفیری و ضد انقلاب پاکسازی کرده . ولی آیا منی توان گفت که از مرز های فکری مردم خود به خوبی محافظت کرده؟

در جنگ مدرن استفاده از اجسام فیزیکی مانند توپ و تانک و اسلحه از رده خارج شده است . جنگ مدرن جنگی است که از هیچ نوع ابزار جنگی فیزیکی استفاده نمی شود . نام این گونه جنگ ها جنگ روانی یا جنگ نرم نامیده میشود .جنگ روانی نبردی است برای تسلط بر افکار و اذهان مردم یک جامعه تاثی میگذارد و اعتقادات و یقین آن مردم را از بین می برد. این نوع از جنگ ناشناخته ترین روش است . جذاب و فریبنده ، بهترین وسیله جنگ روانی و نرم رسانه است . ماهواره ، کانال های تلویزیونی ضد انقلابی و مستهجن. که از مرز هزار عدد هم میگذرد ، اینترنت،شبکه های اجتماعی و... ابزاراتی هستند که رسانه شامل حال این ها میشود.

روش هایی مانند مد ، مد روز که بین جوانان عفیف ایران رایج شده مانند مدل موی سر و طرز پوشش و کشف حجاب و .... و دیگر روش ها مانند نشان دان راه های انحرافی به جوانان یا تبلیغ اعتراض علیه دولت و بی اعتبار نشان دادن دین اسلام و حق خوری اسلام ایرانی در جوامع بین المللی ...

برای اینکه جامعه ای دارای رحمت الهی و نبوی داشته باشیم باید بر همه اینها غلبه کرد . اکنون که دشمن تسلط بر کشور مارا از راه نظامی ناممکن می بیند از راه جنگ نرم به ما جنگ را تحمیل می کند. داعش و دیگر عناصر تروریستی با تبلیغ خود مختاری قومیت ها بر استان یا منطقه خود به تحریک آنها پرداخته . و یا حذب دموکرات که اخیرا دوباره سر و صداهایی به پا کرده و سنی ها و کرد ها را به تحریک علیه دولت و انقلاب وا داشته است .برای اینان سنگین می آید که از راه نظامی بر کشور ما تسلط نیافته اند و برای تسلط بر کشور از راه های بسیاری وارد عمل خواهند شد . برای اینکه پاسخ دندان شکنی برای این عناصر زورگو و تروریستی باشد باید قد الم کرد و در برابر اینان ایستاد و از افکار و اذهان مان مراقبت کنیم. و همان گونه که ایران برای اینکه جنگ و خونریزی به کشور راه نیابد در خارج از مرز های خاکی خود می جنگد برای اینکه دشمن بر ذهنمان تسلط نیابد باید قبل از دخول این شبحات به مغز ما،  جنگ را تمام کرد . پس باید از مرز فکری خودمان و دوستان و خانواده هایمان نیز مراقبت کرد .منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است